1985 yılında Nazar Tuhafiye Tekstil Dış Ticaret Ltd.Şti.’i Süleyman Zurnacı’nın Tuhafiye sektörüne girmesinden sonra Sultanhamam’da kurulmuş,kısa sürede büyüyerek faaliyet alanını genişletmiştir.

 

Şirketimiz 2002 yılında Düzce’de kurulan üretim tesisi ile NAZARONE markası altında Güpür, Fisto, Dantel ve Lace üretimine başlamıştır. 

2009 yılında İthalat ve İhracat yoğunluğunu güçlendirmek adına Çin’de dış ticaret ofisimizi kurduk.

2011 yılında Düzce’deki üretim tesisimize ek bir yatırımla Ev tekstili sektörüne giren şirketimiz  kısa sürede azimli ve tutarlı kararlarla perde üretiminde yüksek kalite ve standartlara ulaşmıştır.

Şirketimiz 2013 yılında İstanbul'da dar dokuma imalathanesi açarak kurdele,lastik ve şerit imalatına başlamış ve faaliyet alanını genişletmiştir.

2018 yılında yatırımlarına devam eden şirketimiz Düzce'deki üretim tesisini entegre bir tesis haline getirmek için yeni adımlar atmış ve çözgülü örme makinaları alarak örme kumaş üretimine başlamıştır.

Tekstil sektörüne ilk adımlarını Tuhafiye ile atan şirketimiz ardından Ev tekstili sektörünede girerek ithalat, ihracat, üretim ve toptan satışa kadar birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz 2400 m'lik yönetim ve toptan satış mağazası,Düzce'de bulunan 10000 mkapalı alana sahip üretim tesisi,İstanbul'da bulunan dar dokuma imalathanesi,Sultanhamam’da bulunan toptan satış mağazaları ve Çin'de bulunan ithalat,ihracat ofisi ile beraber müşterilerine hizmet vermektedir.